§1. Zwroty

W naszym sklepie została wdrożona procedura SZYBKIE ZWROTY. Dzięki temu narzędziu w wygodny i prosty sposób dokonasz zwrotu swojego produktu do 30 dni od otrzymania paczki przez kuriera.

ZROBILIŚMY TO PO, ŻEBYŚ NIE MUSIAŁ DODATKOWO SIĘ STRESOWAĆ JEŚLI NASZ PRODUKT W TWOIM PRZYPADKU SIĘ NIE SPRAWDZI.

Jak tego dokonać? Wykonaj wszystkie kroki, które widzisz poniżej. Twój zwrot zostanie rozpatrzony do 4 dni od dostarczenia paczki do naszego magazynu. POWODZENIA!

 

Nie chcesz jednak korzystać z szybkich zwrotów i zwrócić paczkę we własnym zakresie? Jeśli tak to pamiętaj o tych dwóch punktach poniżej:

  1. Wypełnij formularz zwrotu który możesz znaleźć tutaj:  formularz zwrotu nr.1  i wyślij go na adres email do nas: medi.sleep1@gmail.com lub dołącz do paczki, którą do nas odeślesz.
  2. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz Suaro Sp. ZO.O. Gwoździec 335 32-855 Gwoździec niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Zwrot wykonuje zazwyczaj do 4 dni od momentu otrzymania paczki.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat zwrotów można znaleźć w zakładce Regulamin

 

§ 2. Reklamacje

 

  1. W przypadku wystąpienia wady zakupionego towaru, Klient ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące Kodeksu Cywilnego .
  2. Reklamację należy zgłosić oraz wysłać drogą elektroniczną na adres medi.sleep1@gmail.com . Do tego będzie Ci potrzebny  formularz nr 2 

Wszystkie szczegółowe informacje na temat reklamacji można znaleźć w zakładce Regulamin