1. Czym jest pianka memory?

Jest to materiał inaczej nazywany modułową pianką pamięciową, która dostosowuje się do naszego ciała, wspierając jego prawidłową pozycję. Poduszki wykonane z pianki memory zapewniają dzięki temu wygodę podczas spania czy odpoczynku i odpowiadają na indywidualne potrzeby każdego użytkownika.

2. W jakim czasie otrzymam mój produkt od momentu złożenia zamówienia?

Paczki wysyłamy natychmiastowo po złożeniu zamówienia. Oznacza to, że Twój produkt może być do Ciebie dostarczony w mniej niż 24 godziny. Zamówienia złożone do 12 lub czasami nawet do 14 wysyłamy tego samego dnia.

3. Jestem osobą prywatną ale potrzebuję faktury za zakup produktu. Czy otrzymam ją?

Oczywiście, jesteśmy w stanie wystawić fakturę VAT. Podczas składania zamówienia mają Państwo możliwość zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać fakturę VAT” W takim przypadku faktura zostanie do Państwa wysłana jako załącznik do zamówienia w wersji drukowanej oraz wyślemy ją również mailowo.

4. Jak mogę zwrócić produkt?

W naszym sklepie zapewniamy Państwu przyjazne zwroty, bez jakichkolwiek problemów. Na samym dole strony w zakładce ZWROTY i REKLAMACJE krok po kroku zostały zawarte wszystkie informacje jak odesłać nam towar. Po odesłaniu produktu mamy 14 dni na rozpatrzenie zwrotu. Zazwyczaj robimy to w ciągu 3 dni. 

5. Ile mam czasu na zwrot  produktu ?

Od momentu otrzymania produktu klient ma prawo u Nas zwrócić zakupiony towar w terminie 30 dni- żądając jego wymiany lub  zwrotu.

6. Czy poduszkę z pianki można prać?

Poduszki z pianki pamięciowej NIE WOLNO prać- można prać tylko i wyłącznie pokrowiec. Zalecamy jednak  przed pierwszym użyciem dokładnie wywietrzyć poduszkę ze względu na jej fabryczny zapach. 

7. Jak mam znaleźć odpowiednią poduszkę dla siebie?

Przy wyborze zakupu poduszki należy wziąć pod uwagę swój wzrost, wagę oraz wiek-czy wybieramy poduszkę dla osoby dorosłej czy dla nastolatka. W naszej ofercie posiadamy poduszki różnej wielkości, długości i poziomem twardości. Dla osoby dorosłej zaleca się wyższą poduszkę-dla dziecka/nastolatka poduszkę niższą. 

 

8. Co to jest kulka silikonowa?

Kulka silikonowa (inaczej: sztuczny puch, wypełnienie poduszek) wyprodukowana jest ze 100% włókna poliestrowego z powłoką silikonową. W zależności od indywidualnych preferencji możemy ją dołożyć bądź ująć  z poduszki.