Medi Sleep- dlaczego warto nam zaufać. Zadbaj o SEN.

Witaj w naszym sklepie.

Jeśli zainteresowało Cię to – kim jesteśmy oraz zastanawiasz się czy produkty marki Medi Sleep są najwyższej jakości, to pozwól, że postaramy się Tobie to w jak najprostszy sposób to wszystko wyjaśnić…

 

Firma  Medi Sleep została założona  w 2020 roku. O początku istnienia sprzedajemy i wysyłamy  głównie nasze produkty na terenie całej Polski.

Dynamika i rozwój naszej firmy sprawiły, iż od 2023 roku zaczęliśmy mocną ekspansję na rynki zagraniczne- głównie rynki Europy Środkowowschodniej- Bułgaria, Rumunia, Czechy, Węgry oraz Chorwacja.

W ciągu tych 3 lat udało nam się sprzedać blisko ponad 50 tys. produktów, co jest dla nas ogromnym sukcesem. Nie byłoby to możliwe bez naszych klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. To dzięki Państwu udało nam się osiągnąć ten znaczący wynik.

 Marka Medi Sleep od   początku postawiła za cel  dbanie o to, aby zapewnić swoim klientom najlepsze produkty. Pozwolą cieszyć się dobrym samopoczuciem, zadbają o ich kondycję fizyczną i dobry sen.

Cały nasz zespół pracuje w pocie czoła żeby każdy nasz klient był w 100% zadowolony. Służymy pomocą w wyborze i dopasowaniu produktów do indywidualnych potrzeb każdego naszego klienta. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi. 

 

Przyjęło się, że z reguły o sobie samym można pisać tylko dobrze. Jednak, żeby być wiarygodnym, postanowiliśmy opisać siebie słowami naszych klientów. Dlatego do opisu naszych produktów oraz obsługi użyjemy komentarzy naszych klientów, którzy również przed dokonaniem zakupu mieli obawy i obiekcje, czy warto nam zaufać.

Przekonali się i teraz już wiedzą że zaufanie nam było doskonałą decyzją.

Teraz kolej na Ciebie!

Kto znajduje się w naszym zespole:

Co mówią o nas osoby, które nam zaufały? Oddajemy głos naszym kochanym Klientom :

To tylko kilka przykładowych opinii z ostatnich miesięcy. Nie jesteśmy w stanie zmieścić tutaj wszystkich recenzji bo jest ich na prawdę SPORO :).


A poza Allegro? Jak nas oceniają klienci tego sklepu?


OK! Na Allegro można mieć SUPER opinie ale jak działamy poza marketplaceami? Zobacz jak Klienci oceniają nasza markę na Google.

Kliknij tutaj a zostaniesz przeniesiony do Google gdzie możesz zapoznać się ze wszystkimi ocenami. Poniżej zamieszczamy screeny!

 

Szybka dostawa do 24h. Zwrot produkty do 30 dni!
Zamówienie do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia. Sprawia to, iż przesyłka jest u Ciebie kolejnego dnia!
Bezpieczeństwo zakupów i możliwość zwrotu produktu do 30 dni! Wdrożona procedura WYGODNE ZWROTY w naszym sklepie.
OCHRONA KUPUJĄCEGO do 10 000 PLN.
Darmowa dostawa od 75 zł! Najlepsze opinie na google.
Darmowa dostawa powyżej kwoty 75 zł. Wysyłamy również za granicę!
Zobacz opinie na nasz temat na google. Opinia klientów wg. Trusted Shops na naszym sklepie to 4,94/5
Klienci doceniają nasze produkty i naszą obsługę.
Najwyższa jakość w przystępnej cenie!
Zaufaj sprawdzonej marce, dziesiątki tysięcy sprzedanych produktów w Polsce i Europie! SPRAWDŹ SAM!
Sprzedajemy poduszki od LAT. Kupujesz dobry produkt w przystępnej cenie.